Asiula superowe fotki Emilki:)
A ja dziś byłam w Dudusiu, faktycznie ogromny tam jest wybór wózków i wszystkiego. Kupowałam na razie drobiazgi, bo nad wózkiem się zastanawiamy.









Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość