madziorka hihi, dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolka, święta prawda :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:


Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość