mazia***, -witaj,przepraszam,że zapomniałam wcześniej ,i jak idzie odzwyczajanie od kciuka :ico_olaboga: .Moja chrześnica ssała kciuka i mieli problem,bo robiła to tak namiętnie aż jeje się paluszek zdeformował :ico_placzek: Bartek nie chce nic oprócz cyca,tez to wcale nie jest dobre :ico_szoking:
asiapanda, -dopisuję się do miłych słów pod Waszym adresem,poprostu cudnie wyglądacie w tym avatarku(w poprzednim zresztą też).Asiu pisałaś coś ,że troszkę przytyłas - i tak trzymaj bo wyglądasz super :ico_haha_02:
Maritko -dzięki za foty-faktycznie mega porcja ,ale ja to uwielbiam.Jubilatka wyglądała przepieknie,mama również-służy Ci ciąża,oj służy... :ico_oczko:
Przestał mnie ząb bolec i od razu jaka wylewna się zrobiłam
Jeszcze tylko pytanko do Eli -gdzie ty się kochana zagubiła,że cię tyle nie było.Brakuje nas dużo i to takich niezawodnych mamusiek-poprwcie się kobiety
