no to zabieram sie do pracy :ico_olaboga: :-D :-DM0rD3CzKa, nie wiem czy zauważyłaś, ale to Ty jesteś siłą napędową tego wątku a przez Twoją nieobecność... babeczki się rozleniwiły...
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość