Aż zazdroszcze,u nas tylko +3 st i pochmurno :ico_noniewiem:U mnie pogoda wiosenna, słonko od rano zacheca do spaceru no i +8'C
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość