faktycznie super ale do najtańszych nie należy :ico_noniewiem:Jeśli chodzi o krzesełka do jedzenia to ja już od dawna jestem zakochana w tym





Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość