Mnie tez zastanawia co z Natalia? Mam nadzieje, ze T. przyjechal i dlatego jej nie ma...
Martynko Mai tez trojki wychodzą juz wieki i wyjsc nie mogą...
Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość