u nas też tak ale w gondoli to już nudno strasznie. Jak szykuje się dłuższe spanie to ja bez zdejmowania spacerówki zakładam adaptery i biorę gondolę. Z czystym sumieniem mogę tak Antosia trzymać w wózku.taki jakis poskładany w niej był
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość