cześć
Ja dzis mam pierwsze nudnosci :ico_szoking: ale byly z rana teraz jest ok.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość