Co to, ja pierwsza???? :ico_szoking:
Albo totalnie nie macie czasu .... albo chęci tutaj zaglądać ... :ico_nienie:
Zdrówka dla naszych chorowitków i wracać tutaj bo nuuuuuuuudy bez Was :ico_placzek:
Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość