iekawe ile razy dziecko sika takie male w ciagu dnia :ico_noniewiem:
tez mnie to zastanawia... jak na razie dwa razy zrobila... przed drzemka może będzie trzecie, ale na drzemke to pieluche nakładam.
jagodka24, ja bedąc jeszcze w ciązy kupilam książkę "i ty mozesz miec super dziecko" by superNiania i jakoś o niej zapomniałam, ale ostatnio znalazłam ją i przeczytałam, że "trening czystości" czyli nocnikowanie najlepiej przeprowadzic okolo 18-24 miesiaca zycia, ale oczywiscie to wszytko tez zalezy od dziecka, więc my probujemy juz teraz.
jak na razie w ogole na niej nie zrobilo wrazenia ze zrobila siku do nocnika czy w majtki... poczekamy zobaczymy