kamizela, moja tez ostatnioz aczela zgryztac zebami :-D
my po obiedzie zaraz na poczte idziemy a mamy kawalek drogi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość