

kochana lepiej teraz bo wiesz ze tam jeszcze dzidzia siedzi. Po porodzie bedzie dol ze zamiast dzidzi jest flak :-Dzmierze sie po porodzie nie chce wiedziec ile mam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość