lidziasc, fotki mam,na starym aparacie,jak znajde do niego kabel to zaraz wkleje :ico_brawa_01:
a w sylwestra przychodza do nas bracia mojego R z żonami i moja przapsióla z mężem przyjeżdża.Także troszke ludzi bedzie :ico_brawa_01:




Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość