dobry wieczór....
moja Jula znów ma gorączkę i smarki :ico_placzek:
idę Ją wykapać i wracam za 30 minut :ico_sorki:


Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość