moja zasypia zazwyczaj w noy po karmieniu..a w dzien czasami czuwaczy Wasze brzdace w nocy po karmieniu tak jak w dzien sie zachowuja?
noo, mój tak samo, w nocy dzięki bogu ładnie zasypia (choć zdarzają mu się przerwy), za to w dzień czuwa, albo płacze, albo marudzi... tak jak teraz.. bidny się męczy i to widzę :ico_olaboga: znów nic nie zrobię, bo mam gościa na ręku :ico_sorki: będę sprzątała chatę, jak Krzysiek wróci :ico_sorki: najwyżej skończę otwierając jutro drzwi teściowej :-Dmoja zasypia zazwyczaj w noy po karmieniu..a w dzien czasami czuwa
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:dziewczynki stawiamy :ico_tort: za 3 tygodnie!!!!
ja na diecie także przy okazji poszczę prawie całkowicie... ale Wam, karmiącym piersią, polecam zapomnieć o poście, kościól zalecając post nie wziął pod uwagę codziennego życia ludzi... zresztą, jak w wielu tematach... :ico_noniewiem: noo, ale to nie temat na wątek noworodkowy :-Dmam pytanko - pościcie dzisiaj?

juz szynka zjedzona :-DBeatris60 napisał/a:
mam pytanko - pościcie dzisiaj?
donatka26, a co się dzieje z tym pępuszkiem Szymonka??znów ma pępuszek zaplasterkowany.
noo, to suprr wieścimy wróciliśmy od pani doktor, synuś zdrowy,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość