Ja mam trójeczkę ...dwóch chłopców...i córunie...
Jak to się mówi...do trzech razy sztuka...;)


Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość