pewnie tak, mój tez marudny, ale ma tak od niedzieli, zaczynam się przyzwyczajać. Normalnie plecki go od leżenia bolą, tylko się go położy to w ryk. Czasami udaje się go oszukać i czymś zainteresować, to wtedy poleży pół godzinki na macie i się bawi.a moja malutka dzis wogole nie spi..marudna taka.moze to przez ta szczepionke???
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:My się chwalimy, że jestemy po badaniu biorekrek i wszystko OK :ico_brawa_01:
uff jak to dobrze, że ja mam wąż na stałe zamontowany :ico_sorki:Za to wczoraj miałam w domu potom. Wstawiłam koło 10 pranie zamknęłam łazienkę i poszłam do kuchnie ale nie zauważyłam, że wąż jest wyciągnięty z odpływu. Jak weszłam o 12 do łazienki to :ico_olaboga: normalnie szok wody po kostki. Zbierałam godzinę. Dobrze że Filni i Igi spali bo tak to bym chyba 3 godziny sprzątała. Ciesze się tylko, że do sąsiadki nie przeleciało.
noo, tu u nas też nie robią, jeśli nie ma wskazań, Alek ma ok bioderka, bo już 2 razy miał badane odwodzenie przez lekarza :-)My nie byliśmy na usg bioderek, nasza pediatra i lekarze w szpitalu stwierdzili, że to niepotrzebne, bo mały nie ma problemów z pełnym odwodzeniem, a badanie każdego dziecka to taka nowa moda.

Bartek też od jakiegoś tygodnia bawi się rączkami a od kiedy kupiłam mu nowe zabawki jakiś tydzień temu, to lubi sobie poleżeć na macie, tylko, że od poniedziałku najdłużej pół godziny i wrzaskpochwalę się, że Alek zaczął patrzeć często na swoje rączki i w końcu zauważa zabawki na pałąku czy karuzelce :-D

milutka normalne to to nie jest :ico_olaboga: raczej na jakieś krwotoki wygląda a nie na okresA ja znowu okresu Dostalam

wiem ale az mnie jajniki bolą, dzwonie do lekarza ale niedostepny a wizyte mam na 11 kwietnia ... mowil ze nadzerka mi sie zrobila wtedy na wizycie ... tez sie dziwie ze 3 raz znow okres ...bo tak to wyglądamilutka normalne to to nie jest :ico_olaboga: raczej na jakieś krwotoki wygląda a nie na okres
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość