daj troszke.... kocham pierogi z truskawkami a do tego śmietanka z cukrem.... pycha
nie ma sprawy ..juz sie dziele.. :-D :-D :-D
[ Dodano: 2009-06-15, 16:32 ]
tak nam sie dobrze rozmawia ze stukneła nam 200 stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to może :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: