bez sensu z taki malenstwie na wesele-dzidzia sie umęczy a i wy sie nie pobawicie..my mamy w sierpniu i niunia zostaje z dziadkamiale z niunia chyba nie pojdziemy

no a moja jak zobaczyla jak Klaudia płacze to jej sie odechcialo jej widziec dzwoni i pyta sie czy mi potyrzerbna ... a ja: nie dziekuje mam wszystko posprzatane i pogotowane a ona to dobrze bo ma własne soprawy... mała tak płacze jak ja zobaczy tragediuamilutka204 napisał/a:
a pro po tesciowej to jest mna recie ale w nosie ma wnuczke jak ja zobaczy raz na miesiac to ok..
jeju to moja powstrzymuje tylko odległosć..bo tak to obie babcie normalnie za wnuczka szaleja :-D :-D
no i ja zostawie ja z mamą moja rzecz jasna :-D z tesciowa jej nigdy nie zostawie bo dla niej to dziecko powinno tylko spac jesc i lezec :ico_olaboga:niunia zostaje z dziadkami
moj tez :ico_brawa_01:moja jak narazie na nikogo tak nie zareagowała..do wszytkich sie usmiecha pieknie

moja az taka ufna to nie jest nie płacze tylko u mamusi babci (mojej mamy) i tatusia :-D u nikogo innego na rekach nie bedzie :)milutka204 napisał/a:
mała tak płacze jak ja zobaczy tragediua
no to wspołczuje..moja jak narazie na nikogo tak nie zareagowała..do wszytkich sie usmiecha pieknie :-D :-D
niestety moj szuka juz 6 miesiecy;/ i nic nie ma innegoa maz mi przez tel powiedzial ze poszuka czegos innego, jakiejs innej pracy zeby byc codziennie w domu :ico_sorki: tylko jest tak ciezko z praca ze nie wiem czy cos znajdzie za oczywiscie sensowne pieniadze :ico_puknij:
_________________

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość