oho..4stronki :ico_szoking: ale klikacie ;)
niby doczytalam, a nic nie zrozumialam ;/
Idę położyc Antka i zaraz wpadam spowrotem :))




Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość