to moze juz furagin ale pol tabletki nie powinien mu zaszkodzic a jak sie boisz to najlepiej to idz do lekarza i skonsultuj to z nim :-)Szymono ma 2 latka
:ico_sorki: :ico_sorki:a zajrzy
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość