ja na mikołajki mam dla kuby wiertarke a dla michasia grzechotke z pozytywką.
Azakupy na święta muszę zrobic przez internet, bo jestem uziemiona niestety




Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość