dzień dobry z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
u nas porządki do przodu powoli idą :-D
Hani do katarku doszedł jeszcze kaszel :ico_sorki: a dzisiaj mnie gardło boli :ico_sorki: teraz tylko czekać aż A będzie chory :ico_noniewiem: a facet chory to gorzej niż dziecko :ico_haha_01: :ico_haha_01:
my sobie pospałyśmy dzisiaj do 10.30 :ico_wstydzioch: A rano pojechał do siostry pokój tapetować i ciekawe o której wróci :ico_noniewiem: bo później jedziemy do koleżanki po ciuszki po Hani,bo koleżanki córeczka już z nich wyrosła :-D
obiadek mam z wczoraj-makaron z sosem mięsnym :-D
dostałam umowę o pracę na pół etetu
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zawsze kasa się przyda :ico_brawa_01: no i chłopaki jakie duże :ico_brawa_01:
myszka105 fajna lalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale i też troszkę droga :ico_sorki: