dziewczynki, niezłe jesteście...
ja powinnam się uczyć i kolejny dzień nic..
Kacperek ma dziś imieninki więc moja mama przyjechała z mężem, kupili mu gitarę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Kacper szczęśliwy a ja po prostu nie znoszę wszelkich grających zabawek br br
Ale on jest szczęśliwy więc jak gra to ja idę sobie do łazienki albo zakładam słuchawki i słucham radia..
stokrotka81, współczuję! :ico_pocieszyciel:
niestety co do niechęci do nauki, to wiem coś o tym, bo broniłam pracę swego czasu i też się musiałam zmuszać nieźle do nauki :-/ nie wyobrażam sobie póki co powrotu na studia od października. za moim małym chłopcem chyba się nieźle stęsknię :-P
[ Dodano: 2010-01-06, 18:53 ]
no i wszystkiego dobrego dla Kacperka z okazji imienin! :ico_tort:
[ Dodano: 2010-01-06, 20:20 ]
gdzie się kwietnióweczki podziały? :ico_noniewiem:
ja dziś zgrzeszyłam i pizzę zjadłam. a na kolację jeszcze dopchnęłam się 3.małymi kromeczkami chlebka (rozgrzeszenie, że pełnoziarnistego!) z powidłami domowymi! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a zaraz do wanny na kąpu kąpu, potem do wyreczka z książeczką i jutro do ginka :ico_brawa_01:
wszystkiego dobrego dla Kacperka z okazji imienin!
serdecznie dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki:
hm..ja sobie zrobiłam pyszniutkie zapiekaneczki :ico_haha_01:
i nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam powidła, ale mi narobiłaś smaku tibby
chyba zadzwonię do mojej mamy :ico_oczko:
witam wieczorową porą
byłam wczoraj u gina, nie miałam usg... :ico_noniewiem: tylko posłuchałam tętna małej. podobno wszystko ok, tylko mam miękką szyjkę :ico_noniewiem:
chyba jednak bediesz musiała trochę zwolnic tępa i więcej wypoczywać
staram sie wykorzystywać każdą chwilę wolną na wypoczynek, ale może to za mało :ico_noniewiem: a czy jak jest teraz miękka to może stwardnieć później czy to jest tak nieodwracalne tak jak skracanie się szyjki??