ja też co nieco podjadam,ale jeszcze waga stoi w miejscu :-DTylko nie i :-D wem jak wy ale ja z nudów podjadam ciągle a miałam się odchudzać od nowego roku. I już jedno postanowienie diabli wzieli
a ile zamierzasz zrzucić?



Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość