ania25, tylko że my mamy piece kaflowe więc o suchym powietrzu nie ma mowy. bardziej wilgoć wchodzi w grę
Ogórkowej też bym zjadła :-D
:-DMyszko małe jest piękne

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość