bigottka, a u mnie sloneczko wychodzi.
Cos Jula zaczyna mi mocniej kaszlec. :ico_olaboga:



Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość