Cieszę się, ze z Twoim zdrowiem coraz lepiej - oby tak już zostało
Dziękuję :-)
to fajkt, też się wychowałam na wsi a potem w małym miasteczku. Chciałabym swoim dzieciom też dać możliwość zabawy na własnym podwórku. Nawet małym ale własnym :-)najfajniejsze jest swoje podwórko
Najgorsze jest tutaj to że mieszkanie na poddaszu bardzo się nagrzewa :ico_placzek: jak ostatnio było na dworze 20 stopni i świeciło słońce to w domu miałam 28 :ico_placzek: co to będzie latem :ico_olaboga: zwłaszcza że moja dzidzia nie jest ciepłolubna :ico_noniewiem:
lilo, śliczne zdjęcia, bo śliczne dzieci a TY też promieniejesz :-)
Dziś niestety słońca brak. Wstaliśmy o 8 a mąż się wylegiwał do 10. Za to ja idę na spacer z małym a On sprząta :ico_brawa_01: sam się zaoferował.
kupiliśmy Piotrusiowi huśtawkę :ico_brawa_01: i bardzo mu się podoba :-)
i mamy w końcu chrzestnego, będzie ten, którego ja chciałam od samego początku :ico_brawa_01: cieszę się że mój synek będzie miał fajnych chrzestnych :ico_brawa_01:
udanego weekendu wszystkim :-)
[ Dodano: 2010-03-27, 10:35 ]
ahh dziś mój szkrab kończy 3 miesiące :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: życzę sobie kolejnych 3 tak fajnych, zdrowych i spokojnych :ico_sorki:



