haha, a ja go nie chcę, bo u mnie taki sam zawala miejsce w kuchni :ico_haha_01:
podaruję Ci trochę nieużywanych od dawna ubrań

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość