paulina no proszę cię...naprawdę...?byłam w niedzielę nad jeziorem w kamienicy a to już chyba w ogóle niedaleko Ciebie :ico_noniewiem:
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Baidu [Spider], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość