He
U mnie po wizycie też wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aniaj84, gratuluje synka :ico_brawa_01:
kruszynka05, ja też bym ci radziła kupić trochę na 56 i potem już 62


Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość