18 sty 2011, 12:54
Witajcie dziewczyny :-)
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :ico_ciezarowka:
Kurcze nie było mnie przez weekend,a tu chyba z 15 stron do przeczytania miałam o ile nie więcej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Pojęcia nie mam co komu odpisać.
Witam nową koleżankę :ico_ciezarowka:
Pisałyście o rzeczach dla dziecka. To my mamy łóżeczko i wanienkę po córci, a ubranka kupiliśmy w sobotę :-D :-D A dziś jeśli znajdę jakąś fajną to kupię karuzelę na łóżeczko i będziemy kombinować jak ją zamontować na łóżeczku turystycznym,bo większość ma możliwość montowania do łóżeczek drewnianych,a takie specjalne do turystycznych są drogie i chyba się nie opłaca kupować, tylko jakoś pokombinujemy i zamontujemy do naszego :ico_oczko:
Muszę jeszcze to przemyśleć :-D
Na koniec lutego lub początek marca planujemy zakup wózka i fotelika, kosmetyków, no i moich rzeczy poporodowych. Chyba,że będę miała wenę i się wybiorę na jakieś zakupki wcześniej :ico_haha_02:
Z rzeczy to mamy rozmiar 56,62,68 po kilka sztuk body z długim rękawkiem i z krótkim, półśpiochy, spodenki, pajacyki i 2 komplety koszulka + śpioszki :-)
Było też coś o zastrzyku przy konflikcie serologicznym, to ja miałam robiony po pierwszym porodzie,bo ja mam -, mąż +i córa też +. Dostałam w 2 lub 3 dobie w tyłek i tak był beznadziejnie zrobiony,że zrobiła się taka twarda kulka pod skórą i bolało mnie bardzo dobre 4 miesiące... :ico_puknij:
Teraz na szczęście wyszło mi dobrze badanie na przeciwciała, w 34 lub 36 następne badanie muszę zrobić i po porodzie i tak chyba dostanę zastrzyk z tego co zrozumiałam na ostatniej wizycie, zobaczymy :-)
NowaSejana super,że wizyta udana i wszystko jest dobrze :-D
Ja też już nie będę miała robionego usg, bo nie chcemy znać płci. No chyba,ze przed samym porodem mi jeszcze ginek zrobi,żeby wagę dzidzi sprawdzić ale to się okaże :ico_oczko:
Przepraszam ale więcej nie pamiętam co, która pisała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Lecimy na spacerek z córcią i na małe zakupki :-D