
oj to dość dawno :ico_olaboga: to już tutaj w PL jest lepiej....to zrobi mi USG (ostatnie moje usg bylo w 20 tygodniu)
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość