Oksanka jak juz pieknie siedzi tylko za raczke trzymana i jaka ma fajna dluga grzywke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda1614to duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Was ze wam lepeij papusianie wychodzi....trzymam kciuki ...oby tak dalej :ico_sorki:
[ Dodano: 15-08-2011, 21:53 ]
na basen już po 3 miesiącu ponoć można. I taki maluch ma za darmo, ja tylko za pieluchę do wody zapłaciłam 4 zł:P
oooooo to super wiadomosc !!!a te majteczki pieluchy do plywania to mam w domu bo po Jerku mojej ciotki odziedziczylam :-)
a co do Twojego palskiego brzucha...to ja znow mam odwrotnie od paru dni /tygodni??? brzuch mi rosnie... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: niby biore pigulki ale chyba bez testu sie nie uspokoje.... :ico_sorki:
[ Dodano: 15-08-2011, 21:59 ]
chcociaz mysle ze po ciazy miesnie mi sie rozlazly...a i dawno brzuszkow nie robilam... :ico_noniewiem: no nic jutro zrobie test dla spokojnosci :ico_sorki:
[ Dodano: 15-08-2011, 22:02 ]
A Szymek dzis zjadl
caly sloiczek marchewki ...wogole nie mozna go odstawic od marchewki bo placze...i jak za wolno daje tez krzyk...no maly zarlok :ico_haha_01:
[ Dodano: 15-08-2011, 22:03 ]
i to mojM.kazal mu caly dac bo sie przygladal temu karmieniu bo na poczatku byl niezadowolony ze jednak mu daje ...a potem jak zobaczyl to sam krzyczal zeby mu dawc i to caly :ico_haha_01:
[ Dodano: 16-08-2011, 08:28 ]
Dzien dobry
ostatnio mam wrazenie ze sam pisze na forum... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Gdzie jestescie Mamusie???