Bry Dzień,
męcze śniadanko, bo jakoś opornie mi wchodzi...
Lenia mam, nic mie się nie chce, a standardowo roboty kupa...
Jutro znów poruszę temat mojego zastępstawa, bo ja musze mieć dziewczynę od początku grudnia lub nawet koniec listopada - to tak wypada w sumie że litopad i gridzień kończy/zaczyna się na przełomie tyg. ja mam tyle pracy, że nie jestem w stanie poświęcać jej dnia ot tak, bo potem się nie odrobię a nie będzie siedzieć po 12 godz.! :ico_olaboga: ale nasz kierownik tego nie chce dopuścić do siebie odwleka to ile i jak może... :ico_puknij:
Sylwia kochan będzie dobrze, przykro, że Towja siostra taką egoistką się okazała i tylko o swoje dobro dba, niestety kosztem rodziców
wisnia3006, się nie martw zdasz, który raz zdwałaś?? a przeciez masz prawo do wykonania tego samego manewru 2 raz i co tez się nie udało czy już nie próbowałaś?
Ja prawojazdy mam już 10 lat, a zdałam za 3 razem, zdasz głowa do góry :ico_oczko:
asiab napisał/a:
a nam wczoraj samochód poadł prawdopodobnie alternator od ładowania akumulatora
- ehhh,zawsze cos Nam cos szwankuje ogrzewanie tylnej szyby,a na zime to dosc potrzebne
kurcze ja narazie nie narzekam na auto, ale bardzirej na ceny paliwa :ico_olaboga: ale niestety jak to evelka napisała, za wygodę trzeba płacić, szkoda że tak dużo :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: za kolejne tygodnie ja tyż mam juz 16 :-D
biniu_s nie pochwaliłam się, bo niestety nie mam czym :ico_noniewiem: nue kupiliśmy nic poza jedntmu spodniami dla Damiana, nałaziliśmy się tak, że nogi nam do d... wchodziły i tyle, niestety :ico_noniewiem: