wazy 2900 i ma 49 cm i wszystko jest ok!!!
Serdeczne gratulacje dla rodziców i siostrzyczek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Baidu [Spider], Semrush [Bot] i 1 gość