hejka
ja znowu od mamy,ale już jestem bliżej neta,bo w piątek przyjedzie do mnie facet i może mi od razu założy,zależy czy sprzęt mu dowiozą do tej pory,mam nadzieję,że tak :ico_sorki:
mała drzemie sobie to mam spokój chociaż,bo tak to wszędzie się pcha i oszaleć z nią idzie,rozrabia jak może :ico_olaboga:
nie chwaląc jej to coraz lepiej pi i wcale się nie budzi w nocy,czasem 1 pobudka,ale to tylko po to aby smoczka wsadzić i dalej śpi :ico_oczko:
patrycja_g dzielnego masz synka,że tak super 1 dzień w żłobku zniósł :ico_brawa_01:
Koroneczka skoro mała taka grzeczna to tylko się cieszyć,a przy okazji tobie coś kaski wpadnie a i Maksiu ma towarzystwo :-) fajny blog prowadzisz :-D
Mateusz ma 79cm i 10kg
duży chłopaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wczoraj mierzyłam Miluś i ma 77 cm a wagowo pewnie do 9 kg nie więcej,ale szczepienie będzie na początku czerwca to się zobaczy ile waży
dla porównania Hania w tym wieku miała 88 cm :-D :-D tyle,że ona urodziła się mając 63 cm a Miluś 57 cm :-) :-)
emilia7895 jak tam kolana?byłaś u lekarza? a Marcel z tym przedszkolem to teraz stresa małego chyba ma po tamtej sytuacji co nie? może w końcu mu minie i już będzie z uśmiechem chodził :ico_sorki:
Murchinson to widzę niezłe tam babki pracują,że nawet terminów zapisać nie mogą i przesuwają wizytę i teraz czekaj do lipca na wizytę :ico_puknij:
wy tak o wyjazdach z biurem podrózy,a nie boicie się tak? ostatnio co rusz to w tv mówią o bankructwach biur itp,tak jak ostatnio było,że wysłali kogoś za granicę a na drugi dzień bankructwo czy upadłość ogłosili :ico_olaboga: ale to fakt,że dalej to lepiej samolotem,ale czy z biurem podróży to już bym się zastanawiała :ico_noniewiem: choć ja to i tak nigdzie nie wyjadę,nawet nad morze już 3 rok jadę i dojechać nie mogę :ico_zly:
Zatrzymał mi się suwaczek na roczku :ico_noniewiem:
bo z tego to musisz teraz drugi zrobić na 2 urodzinki :ico_oczko: