za takie teksty podziękuję.pewność to będziesz mieć w dniu porodu jak usłyszysz: Ma pani zdrową/zdrowego...Ale ja też wolę mieć płeć potwierdzoną kilka razy dla pewności.
AMEN!
za takie teksty podziękuję.pewność to będziesz mieć w dniu porodu jak usłyszysz: Ma pani zdrową/zdrowego...Ale ja też wolę mieć płeć potwierdzoną kilka razy dla pewności.
AMEN!
A ja znalazłam za 180zł i juz tam była moja znajoma i była baardzo zadowolona bo lekarz wszystko dokładnie tłumaczył i pokazywał i dostała 20min filmiku i zdiątko :-) aa i to jest już USG 3D/4D :-)ale to koszt rzędu 200-250zł,
Ale moj gin zanim zrobil mi USG mowił,że wygladam na chłopaka :ico_noniewiem: Czyli Twoim zdaniem zabrała mi urode ? tak kurcze myślałam,ze spuchłam na twarzy :ico_sorki:to lekarze, też wierzą w teorie jak wyglądasz taka płeć.
Nie bedziesz :ico_oczko: na pewno nie :ico_oczko:Jak do Was dołączę do wątku to trochę, będę tyły blokować,
zdrówka kochana,jeju wszystkich rozbiera jak sie przed tym bronic? :ico_olaboga:donatka26
a co ty tak się unosisz...za takie teksty podziękuję.
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość