
Nie gnieć brzusia, tylko się połóż... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:jejciu dalej brzuch mnie boli :ico_placzek: jejciu ale sie boje :ico_placzek:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:nie lubie w sobie zloci trzymac :ico_nienie: bo z tego nic dobrego nie wychodzi.


Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość