Mnie ten śnieg nie cieszy,pojechałam do lekarza; byłam może z godzinę,eychodzę-a z auta zrobiła się jedna wielka zaspa,następne pół godziny odśnieżałam,żeby wrócić do domu...a ślisko na drogach :ico_olaboga:
Witam. Nie było mnie trochę bo miałam brak netu. Teraz mam ale słaby.
Byłam na spotkaniu o prace zachodzę a tam herblife, i zrezygnowałam.
Dorian zadowolony z wycieczki do kopalni. Ja teraz kukam za jakimś kursem na fakturzystkę.
hejeczka my wlasnie ogladnelismy mecz noi sukces,POLSKA wygrala!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mielismy isc z jaruskiem on na kawalerskie ja na panienskie do mojej kuzynki ,ale chyba zle by sie tam czul bo nikogo tam nie zna wiec wybralismy w domku z adamem przy winku pizzy przed tv ogladajac mecz!