elacara
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 738
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Okulary

05 lis 2021, 10:20

W godzinkę z korekcyjnymi okularami wyszedłem z http://www.oko-design.com/. Ostro się zaskoczyłem, że można tak szybko nałożyć nowe okulary :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość