elacara
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 738
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Ploter

21 lut 2022, 09:40

Nie musisz od razu w nowe plotery inwestować, tylko wypróbuj używane, chociażby przez https://www.fastcom.com.pl.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość