elacara
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 738
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Tlenoterapia

03 wrz 2019, 08:56

W Skawinie jest nowoczesny punkt z komorą hiperbaryczną przy ul. Korabnickiej 7A. Byłam już 2 razy i jestem zainteresowana kolejnymi sesjami. Cera inna, kilka mniejszych przebarwień znikło. Lepiej się czuję i jakby energia życiowa wróciła. Pracuję dość intensywnie i szukam podobnych praktyk wzmacniających organizm. Nie ma sensu na sobie oszczędzać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość