Awatar użytkownika
martuunia1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 lis 2010, 14:32

ojoj ale się porobiło z chorobami :ico_olaboga: życze dużo zdrówka!!!!!

My jeszcze w lublinie ale jutro rano wyjezdzamy do domku.
Anita i dziewczyny z Wrocka, ja bym wolała w czwartek bo w srodę bedziemy po 700km i w czwartek rano mam spotkanie o prace i chciałabym się przygotować. Co Wy na to???

[ Dodano: 2010-11-02, 14:44 ]
byłam u fryzjera. Ściełam włosy, położyłam kolorek, refleksy, pełnia szcześcia i co?? Mój mąż na to że w zasadzie on nie widzi różnicy, myślałam że mu sztukę w krocze sprzedam!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Już by cholera powiedział, że nie zmieniłąm się za bardzo ale jak zwykle pięknie wyglądam a on ze NIE WIDZI RÓŻNICY???????????????????? Ale jak Jenifer lopez zmieni kolor włosów o ton to każdy facet to zauważy...tacy wzrokowny kur... mac.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No nic mi się podoba to najważniejsze, a ja się za to odpłacę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Papla
Papla
Posty: 758
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

02 lis 2010, 19:08

Martus wklejaj foty, napewno wygladasz slicznie a chlopy juz takie sa czasem :ico_oczko:

wczoraj moj maz caly dzien w pracy wiec ja sie nakursowalam bo amelka do przedszkola, taka zadowolona, pojechalam po meza wieczorem ale juz sie cos gorzej czulam a na noc calkiem mnie polamalo, wzielam dwa paracetamole, wypocilam sie jak nie wiem, w nocy od 3 czuwalam bo nie moglam spac, zasnelam kolo 6, maz dzisiaj w domu, ugotowal rosolek, rano zrobil mi kasze manne bo cos nie mam apetytu, zoladek mnie boli, niedobrze mi i wogole na nic nie mam smaka, pomijam juz zgage a jak stoje za dlugo to az mi nogi drza, wiec dzisiaj caly dzien sobie odpoczywam, ale jestem juz tak zmeczona i ociezala ze szok :ico_szoking:

79anita
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

03 lis 2010, 08:46

Witajcie:)
Ania dzieki dobrze cię mieć :ico_oczko: Kacprowi już lepiej. Dzisiaj noc już spokojnie przespał co mnie bardzo cieszy bo bałam się o tych moich chłopaków jak zostana sami.
Karolina już niedługo. Ja pamietam że na końcówce strasznie mi się dłużyło.
Marta tak z tymi facetami jest. Ja też była ostatnio u fryzjera ale ja to już jestem prawie blądynka a zaczełam wąłśnie od reflaksów.
Ja niedługo jade na to szkolenie a strasznego mam lenia. Jakbyście miały ochote jednak się spotkać to telefon macie. Ja środa czwartek jestem wolna.

Awatar użytkownika
Pruedence
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1943
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lis 2010, 11:15

Marta- właśnie wklej foty, facieci są beznadziejni, ja zcięłam ostatnio włosy o 20cm a mój nawet nie zauważył dopóki mu nie powiedziałam :ico_olaboga: masakra

Karolina- trzymaj się, pamiętam końcówki masakra, ja miałam już psychicznie dość tego czekania i ociężałości. Dobrze, że twój M tak o ciebie dba.

Anita- super, że z Kacprem już lepiej.

A ja na tym l4 trochę się nudzę, zapomniałam jak się ma dużo czasu jak się z jednym dzieckiem siedzi, bo Tosia w przedszkolu, dzisiaj mają zdjęcia do kalendarza, który dostaną rodzice, ale odbieram ją przed spaniem, bo skoro już w tym domu siedzę to niech ona coś z tego ma. Wszystko sobie posprzątałam gotuje porządny obiad, normalnie mam czas na wszystko, ale z drugiej strony brakuje mi już trochę pracy i dobrze że idę w poniedziałek. Śmieje się że i tak źle i tak niedobrze, jak jestemw pracy to tęsknie za dziećmi jak jestemw domu to za pracą, niedogodzisz:)

Yvone
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1146
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 lis 2010, 11:53

Martuuniu nie przejmuj się. Faceci to takie czasem prymitywy, że się nie mieści w głowie. Ja wczoraj też wróciłam od fryzjera. Włosy przefarbowałam na mój ukochany rudy. Dodam, że po kilku latach, bo ostatnio byłam w jaśniejszych, ale nie blondach. Teraz mam znowu czerwone, ale wyglądam w końcu dobrze w takim kolorze, bo na bazie żółtego. Do tego włosy lekko skróciłam i strzeliłam sobie grzywkę od połowy głowy i zakrywającą brwi. Włosy wyprostowane i gładkie.
Własne dziecko w przedszkolu zrobiło krok do przodu i do tyłu i znowu do przodu. Bo taka zmiana. A ten przyszedł i mówi, ze zrobiłam sobie fryzurę na średniowiecznego pazia, a kolor to mu się z babciami kojarzy. Normalnie zabiłabym. :ico_zly: Rzuciłam czymś w niego. Szkoda, że nie ciężkim. :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Papla
Papla
Posty: 758
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 lis 2010, 15:02

prosze foty wklejac nowych fryzzur :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lis 2010, 16:22

jeju jak dobrze, że nie tylko mój taki ślepy i nieznający się na pięknie :-D wkleję foty jak wrócimy do domku, a wyjazd nam się o jeden dzień wydłużył bo mój A wczoraj się ze swoim prawnikiem spotkał po poradę i skończyło się ne butelce whisky więc dziś zdycha...ale ma urlop więc nic się nnie stanie, ja w każdym bądź razie wieczorkiem chciałabym się spotkać z Wami :-D

Anita mój nr 500572375 :-D

Ania no włąśnie i tak źle i tak niedobrze...mi wszyscy mówią abym cieszyła się jak najdłóżej byciem w domu, ale ja już wymiękam po 3 latach...Dużo zdrówka!!!

Yvone no widzisz dobrze, że zauważył zmianę i szkoda, że nie miałaś czegoś ciężkiego :-D

Karolinka trzymaj się moja droga, trzeba wytrzymać i super ma mężusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula także miło Cię widzieć :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Papla
Papla
Posty: 758
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 lis 2010, 22:04

mam nadzieje ze sie doczekam na te wasze fotki , poki co dla kazdej kto ma kompleksy prosze popatrzec na slonika

Obrazek

Obrazek

Obrazek


na zywo wygladam gdzies inaczej i brzuch inny wiec wklejam na dwa tygodnie przed terminem :ico_ciezarowka: dacie wiare ze przytylam niecale 10 kg, ale waga wyjsciowa byla duza ale co tam, maly podrosnie zacznie biegac a ja za nim i amelka to zrzuce :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1943
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lis 2010, 09:34

Karolinka super brzusio, tylko pozazdrościć, że niebawem będziesz tulić ślicznego noworodka :-D

A tu parę fotek moich ciasteczkowych potworków

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Papla
Papla
Posty: 758
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 lis 2010, 10:54

Pruedence ale piekne zdjecia, ja juz sie nie moge doczekac miec dwojeczke razem


z pamietnika ciezarnej narzekan ciag dalszy: wczoraj na wieczor puscila mi sie tak krew z nosa jak chyba nigdy, polozylam sie, amelka juz spala, bylam tylko z moim mezem, on zaczal latac i w momencie nie mogl znalesc scierki zeby mi zmoczyc , latal po tej kuchni a ja sobie juz wyobrzilam z emi zaraz jakiegos smierdziucha ze zlewu przyniesie, ale sie udalo, usmialam sie a z nosa lecialo ze hoho , potem w nocy sie zaczelo swedzenie nog, lydek, mam taka masc na swedzenie E45 ale na swedzenia, smarowalam nia piersi jak mialam takie ataki, wysmarowalam sobie i troche przeszlo ale rece gdzies mnie swedzialy, dlonie, a potem zauwazylam ze mam tak popuchniete jak banie, ale dzisiaj ide do poloznej to jej to powiem, ona pewnie powie ze to normalne na koncowce a s wstalam z bolem w jednej pachwinie wiekszym niz w drugiej wiec chodze jak kuternoga

amelka mi zlala sie w lozko znowu, chyba 4 raz w ciagu dwoch tygodni, sama nie wiem co jej sie porobilo, na szczescie moj maz wstal i ja poprzebieral

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość