agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

27 kwie 2007, 10:39

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Wprosiłam sie na liste odliczanka :ico_brawa_01: Został 116 dni do narodzin Wiktora. Dziewczyny największe upały przed nami a my będziemy na ostatnich nogach :-? .Wybieracie się gdzieś na jakiś wypoczynek? Podobno teraz to najlepszy czas.Ja planuje na koniec maja wyjazd chociaż tydzień (jeszcze bez pieluch :ico_haha_01: )Pozdrawiam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Obrazek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 kwie 2007, 11:06

ja też chcę gdzieś wyjechać na tydzień chociaż żeby odpocząć myśleliśmy o czerwcu albo koniec maja bo w lipcu to już się chyba nie odważę na dalekie podróże

Wszystkie którym zostało 120 dni lub mniej do porodu zapraszamy na odliczanko

A co do usg to moje maleństwo rozkracza sie bezwstydnie na każdej wizycie :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

27 kwie 2007, 11:28

witam :-D ugryzla mnie pszczola :ico_zly: oszalec mozna z tym robactwem :ico_zly: to czeba miec pecha zeby we wlasnym domu uje... cie pszczola przylozylam cebule ktos ma jakis lepszy pomysl ? chyba to nie zaszkodzi juniorowi? co do walacji tez zabardzo nie wiem co mam robic z jednej strony kolezanka mowi nie przejmuj sie jej znajoma w 9 miesiacu byla nad morzem chlodzila sobie spuchniete nozki w morzu brzuszek tylko przykrywala chusta i tyle no i kazali brac karte ciazy i jazda fakt jest ze lepiej upaly zniesc nad morzem niz w bloku w miescie :ico_oczko: ale ja ostatnio bylam wykonczona po jezdzie z moim mezem do Wroclawia a co dopiero 600 kilosow nad morze chyba ze w nocy

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 kwie 2007, 11:43

może nie będzie najgorzej, my zarezerwowaliśmy już tydzień nad morzem 16.06-24.06 i mam nadzieję, że dam radę :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

27 kwie 2007, 11:51

a czy ja pisalam ze jestem dyslektykiem bo jak nieraz czytam swoje posty to :ico_olaboga: czy zwrociliscie uwage jak napisalam "trzeba" katastrofa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 kwie 2007, 12:45

ja w 9 miesiącu zamiezram siedzieć na nonono w domu bo morze ochlodzi ale ja jestem z okolic Warszawy i nie chcę gdzieindziej rodzić jak później wrocę z maleństwem nieprzygotowana i wogóle paranoja jakaś.
Co innego jak nie ma wyboru a co innego celowo decydować się na takie rozwiązanie
swoja drogą to coraz częściej myślę ze przerąbane tak w lato chodzić w ciąży chociaż dzieci będą się cieszyć bo będą mogli fajne imprezki organizowaćna urodziny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 kwie 2007, 13:16

Ja mieszkam nad oceanem, wiec raczej nigdzie sie ruszac nie bede bo tu mi dobrze :-D
A z tymi urodzeniami to tak jest roznie. Ja mam urodziny 1 lipca i zawsze narzekalam ze albo musze robic za wczesnie albo za pozno, bo w srodku wakacji to zawsze ktos tam gdzies wyjechal, wiec zeby byl komplet robilam impreze pod koniec czerwca. Dopiero na studiach mialam super zabawe urodzinowa.

A chodzenie latem w ciazy faktycznie moze byc dokuczliwe. Na cale szczescie ze mam kilime w domu, najwyzej przez caly dzien bede siedziec tu zamknieta a na spacer pojde wieczorem...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 kwie 2007, 13:36

na szczęście ciąża to nie choroba a poród nie wyrok, nie sądzę ,że urodzę wcześniej niż w 38 tygodniu- i nikomu tego nie życzę, a sam poród to też nie jest w 5 min, więc bez paniki.............. ale rozumiem obawy, kiedyś też tak myślałam :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-04-27, 13:41 ]
Wisienka a jak tam udko boli jeszcze???

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 kwie 2007, 13:45

ja juz teraz na upały narzekam więc nie wiem jak ja te lato pzreżyję - teraz bylam na zapiekance i myślałamże umrę z gorąca a prawdziwe lato dopiero przed nami :ico_olaboga: nie będzie łatwo

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 kwie 2007, 13:58

witajcie dwa tygodnie temu bylam na usg i dowiedzialam sie ze bede miec synka co do tego niemam watpliwosci poniewaz bardzo wyraznie bylo widac jego plec .
bardzo sie ciesze i moj chlopak tagze :-) a tak pozatym ja juz byla na urlopie moj P zrobil mi urodzinowy przezent w postaci wycieczki na Teneryfe :-) spedzilismy tam wspanialy i niezapomniany tydzien a teraz znow musze chodzic do pracy ale tylko jeszcze kilka tygodni :ico_brawa_01:
dzis przyszly mi mebelki dla mojego synka a oto i one :
http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... niture.htm
ps. czy ktoras z sierpniowek mieszka w Anglii???
pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość