beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

27 kwie 2007, 22:28

swbasia jak twoja midwife??? ja mam z lekka zakrecona babke. jeszcze czeka mnie przeprowadzka bo landlord dala nam wymowienie i ciagle szukamy czegos. jak w pracy??? wiesz kiedy idziesz na wolne. ja jeszcze nie wiem,ale chce zostac w pracy jak najdluzej zeby potem byc dluzej w domku. pozdrawiam. :ico_haha_01:
:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-27, 22:30 ]
martuunia gratulacje dziewuszki. :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 kwie 2007, 23:16

beata84 u mnie w miescie opieka nad ciezarna jest bardzo dobra robia tu duzo testow roznych i mialam juz dwa skany i oprocz tego bede sie widywac z midwife co 3 tygodnie i robili tez testy krwi mojemu chlopakowi a mojej znajomej w innym miescie nie chca zrobic nawet skana a jest juz w 6 miesiacu powiedzieli jej zeby przyszla jak przestanie czuc ruchy :ico_olaboga: :ico_szoking: tak wiec w porownaniu do tego u mnie jest ok :-) u mnie w pracy dzis powiedziala mi szefowa ze moge isc najwczesniej 11 tygodni przed porodem na urlop ale nie musze . tak czy inaczej ja chce juz isc na macierzynski bo po porodzie i tak niemam zamiaru wracac do pracy bo bede zajmowala sie dzidkiem czyli jeszcze tylko do czerwca bede pracowala :ico_brawa_01: :-) a jak z opieka medyczna u ciebie ???

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 kwie 2007, 04:03

Martuunia, gratuluje coreczki. Na razie u nas gora Panowie wiec Twoja dziewczynka bedzie miala sporo przybranych braciszkow :-D

Beata, Ty mieszkasz w UK??? :ico_szoking: nawet nie wiedzialam....

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 kwie 2007, 16:02

Martuunia miło ze chociaż jedna kobitka będzie wśród sierpnióweczek a tym łożyskiem to sie nie martw to się jeszcze może zmienic.
Dzisiaj mam szalony dzień bo wstalam o 6 pojechalam do szkoly oddać pracę magisterska potem zakupy gotowanie no i teraz odpoczynek :ico_brawa_01: kupiłam sobie dzisiaj rybaczki i bluzeczke jutro sie odstroje to pstryknę fotkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 kwie 2007, 17:39

Dzieki dziewczynki za dzielenie ze mna szczescia :ico_brawa_01: !Kasiu tez mysle ze z tym lozyskiem to moze sie zmienic.Pojde tak czy inaczej do lekarza ale zaczne sie martwic jak cos bedzie nie tak a teraz bede cieszyla sie naszym malutkim skarbem Nel :-D !!
Milego odpoczynku!!!
Buzka

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

29 kwie 2007, 09:53

Witajcie, dołączyłam do TT wczoraj i z chcią wpisuję się so sierpnióweczek. Mój termin to 26 sierpień 2007r.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 kwie 2007, 14:57

witaj dzu nia marunia gratuluje dziewczynki tez na poczatku chcialam corcie ale oczywiscie bede miala syna ale cieszymy sie przyzwyczailam sie z ta mysla i teraz jest moim kochanym syneczkiem coraz bardziej zaczyna mi odbijac wiecie wydaje mi sie ze on mnie slucha i reaguje na glos czy pukanie w brzuch u mnie dzisiaj temperatura o 10 st. nizsza niby swieci sloneczko ale chlodno tak juz jest moj maz ma walny caly tydzien a tu klops zlosliwosc natury zycze milego dnia pa pa

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 kwie 2007, 18:12

Czesc Sierpnioweczki,
dzu_nia, milo nam, ze do nas dolaczylas. :ico_haha_01:
U mnie tez dzisiaj chlodno, ale jakos specjalnie nie narzekam. I tak jutro wszyscy ida do pracy, nie ma swiat, niestety... :ico_noniewiem:
Anita, ja tez chcialam coreczke, a bedzie chlopak, ale juz tak sie przyzwyczilam do tej mysli, ze teraz mam bzika na punkcie naszego baby Fasola. Znowu pojawil sie problem z imieniem bo Kacper to imie z ktorego sie smieja w USA wiec bede musiala je zmienic... :ico_olaboga: I kolejny dylemat sie pojawil...
A z tym sluchaniem czy pukaniem to u mnie jest tak samo. Wiem, ze Maly slyszy np glosna muzyke bo wtedy sie bardzo uaktywnia i kopie mocniej niz zwykle. :-D I na pukanie czasami reaguje, ale nie zawsze... Z reszta gdzies wyczytalam ze dzieci od 14 tc juz slysza dzwieki z zewnatrz i dzieki temu po urodzeniu potrafia odroznic glos matki od innych dzwiekow. :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 kwie 2007, 15:49

Czsść słonka !!! :ico_ciezarowka:
Witam nowe sierpniuweczki !!! :ico_brawa_01:
Kasiu jeśli chodzi o ubieranie to najważniejsze, aby ubrać w cebulkę , kiedy będzie za ciepło rozebrać, za zimno ubrać, rozpoznać możesz obiawy jeśli zaciepło , płacz i czerwona buzia od przegrzania. Na sto procent dzidiza potrzebuje przez pierwsze 3 miesiące czapkę i nawet wyczytałam, że na początku po kompieli jest to bardzo ważne też, dodatkowo możesz dopytać się pielęgniarki. I nie przejmuj się zabardzo, a i jeszcze jedno zimne ręce nie oznaczają, że dzidzi jest zimno - Wogóle tak nie jest.
Moja dzidzia najwięcej rozrabia, jak siedze spokojnie i leże, ale ostatnio zaczęła rozrabiać kiedy jestem w pracy, pewnie jest zmeczone jak ja. No ale dzidzisiaj napisałam list i 14 maja będzie to mój ostatni dizeń w pracy, nie daje rady, za dużo rzeczy jest do zrobienia, a menadzerka niedba o mnie i dzidzie więc papppaa
Wisienko teściowa była w USA wczoraj i powiedziała, że macie o połowe niższse ceny, nawet z przelicznikiem i dodaniem podatów, jest nadal bardzo tanio. I za 3 tygodnie kupujemy to samo łóżeczko, jak twoje tylko w kolorze drewna. A i może wózek, ale to się okaże jak mój mężunio się tam wybieże i sprawdzi wszystko. Szkoda, że ja nie mogę jechać. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-04-30, 15:51 ]
Aaaaaaaaaaaa......... Moge wpisać się na odliczanko, ale jestem zaskoczona. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

01 maja 2007, 11:17

Witam moje sierpnióweczki ja tylko na chwilę bo mężuś ma wolne i korzystamy z kazdej chwili zeby dobrze wykorzystać ten czas.
dzisiaj rozmawialiśmy o wakacjach ale nie wiem czy sie decydować na wyjazd bo troche sie boje ale z drugiej strony to termin mam na 3 sierpnia to na początku lipca na tydzień można by wyjechać. Chcemy jechać nad morze ale to 7h jazdy no i te upały jak by co nie jestem pewna czy powinnam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość