Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 kwie 2007, 09:12

hej :-D

Obiecałam sobie, że będę dzisiaj spała ile się da, a tu nici z tego... Obudziłam się o 8 i zero szans na dalsze spanie...

W każdym razie moje dziecię grzecznie czeka w brzuszku na niedzielę :-D takie wygodne, albo tak mu tam dobrze...

Życzę miłego dnia...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 kwie 2007, 12:52

hej laski!!!! powrociłam, przebywałam w szpitalu a potem mialam małe problemy, ale juz oki. widze ze Kasik dwa w jednym?????
u mnie oki, znaczy sie zmienilam przychodnie i polozną, takze jak bylam ostatnio na wizycie w szpitalu to powiedzialam ze chce byc przebadana ginekologicznie i juz, patrzyli jak na wariatke, ale przebadali.
chcialam Wam sie zapytac na co zwracacie uwage kupujac wozek???? bo chyba jednak kupie.... ja wiem ze musi byc gleboki bo tu wiatry sa a ja w lipcu rodze no a za chwile wrzesien bedzie, musi byc w miare lekki w razie podrozy samolotem, no i musi mi sie podobac, a wy na co zwracacie uwage?????
pozdrawiam i buziale

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2007, 13:39

Kasi.k no i widzisz? w tamtym tygodniu ci powiedzilam, ze w tym urodzisz i sie sprawdza :-D (mam nadziejej, ze moje przewidywania w moim wypadku tez sie sprawdza) wywolywaniem sie nie martw, mam kolezanke ktora wszystkie swoje trzy corki miala wywolywane przez przebicie pecherza i nic sie nie stalo. tak wiec uszy do gory :ico_oczko:

martucha a ile ty w szpitalu bylas i po co? jesli chodzi o wozki to na 9 miesiecy masz osobny watek do tego i tam mozesz sobie nasze wozy poogladac. powodzenia w poszukiwaniach.

kaasiaa79 no, no, no, czerwona sypialnia.... czyzbys nature swa zmieniala? :ico_oczko: ja strasznie lubie czerwony kolor (lazienke i kuchnie mam w czerwono-zoltym kolorku) ale w lsypialni bym sie na to nie odwazyla. Czerwien wzbudza agreje, a moj maz i tak juz uwaza, ze za bardzo sie nad nim znecam :ico_oczko:

Gosia u mnie to samo z zalatwianiem spraw urzedowych, ale ja to rozumiem, bo sama tego nienawidze. :ico_zly:

Madziorka dwie lampki wina? :ico_nienie: niegrzeczna dziewczynka :ico_oczko: Ja odkad sie dowiedzialam o ciazy nie powachalam nawet alkoholu ani papieroskow, ale ja sobie wczesniej nadrobilam :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 kwie 2007, 14:12

kasik to juz jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: martucha czemu bylas w szpitalu??? dobrze,ze zmienilas polozna,bo tamta jakas ,,lewa,,byla :ico_haha_01: jasnie pani fajnie,ze Lucja juz sie odwrocila...Oliver znowu ma glowe na dole,a jeszcze kilka dni temu mial u gory...ja tego nie rozumiem,ze on sie tak obraca???chyba naprawde ma duzo miejsca :ico_szoking: albo bedzie akrobata :ico_haha_01: w sumie ginekolog mi powiedzial,ze on sie moze jeszcze 100 razy obrocic do 36 tyg,wiec chyba ma racje....a dzis bylismy w ikei i znalazlam torbe w sam raz do szpitala :ico_brawa_01: powoli bede sie pakowac,bo ja czesto mam skleroze,a tak co mi sie przypomni,to wloze i moze bedzie ok ;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2007, 14:29

hej dziewczyny
obiecalam wpasc w weekend zobaczyc jak poczynania kasik i jestem.
Z mezem w porzadku ja sie bardzo szybko denerwuje ale i bardzo szybko mi ta zlosc przechodzi. Dzisiaj wychodze do tego lokalu co P pracuje bo jest otwarcie.
Z zaparciami lepiej tzn bylam u lekarza i ona mi kazala zmienic diete Tomkowi. Zero zupek ze sloiczkow, zero ryzu ( w tym ulubionych kaszek mleczno-ryzowych). Dawac soki klarowne z lyzczeka soku z buraka, normalne jedzenie by wreszcie zaczal normalnie gryzc oraz wszystko slodzic miodem. Aha jeszcze tak syrop przepisala do stosowania 3 razy dziennie.
Dzisiaj juz byla kupka, niestety jeszcze z krwią ale przynajmniej bez placzu ja robil bo ostatnio to byl horror, tak bidulek plakal przy robieniu.

Jasnie Pani udanego lotu, i wracaj szybko i 2w1 do Polski

lucy jeszcze 7 tygodni , prawie 2 miesiace i juz sie pakujesz? Ale rzeczywiscie jesli masz taką skleroze to lepiej miec wszystko przygotowane.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2007, 15:09

Gosia :ico_brawa_01: dla Tomka i milej zabawy dzis wieczorem.

Lucy zrob sobie liste rzeczy ktore bedziesz potrzebowac (sprawdz na necie - sa tam gotowe listy), wloz ja do torby i w miare dokladania nowych rzeczy wykreslaj je z listy. Taka antysklerotyczna metoda.

zaraz spadam z Luska na grilla do tesciowej :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 kwie 2007, 15:10

Jasnie PAni... ja tez abstynentka w ciazy.. ale czasem mozna... nawet mi sie dziwia ludzie ze nic nie pije... czerwone winko dla zdrowia hihi

lucy to ty jestes badana przez gina??? :ico_szoking: :ico_szoking: ale z ciebie dzis ranny ptaszek skoro juz zakupki masz za soba hihi nie wiedzialam ze w ikei torbe mozna kupic...

martuchafrost po tym badaniu ginekologicznym cos ci powiedzzieli na temat tej skroconej szyjki???

w poniedz ide do lekarza. zamierzam powiedziec ze mam ciagle twardy brzuch (to prawda) ze neka mnie infekcja :ico_oczko: , ze mam bole brzucha i lekkie skurcze...
troche nawyolbrzymiam i zobaczymy czy sie przejmie... wydaje sie ze nie....

wlasnie zajadam gofry i zaraz jedziemy na wood green... tam pierwszy raz zmaiekszlaismy w londku wiec bedzie triche senstymentaalnie.... bo od tamtej pory tam nie bylismy.... polazimy po sklepach itd hihi
sorki za literkowi ale pisze na szybko
milego dzionka
buzka papa

[ Dodano: 2007-04-28, 15:11 ]
jasnie pani a ja myslalam ze ty dzis lecisz do uk ?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2007, 15:43

dopiero we wtorek 1 maja lece

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 kwie 2007, 16:15

Madziorka o tej szyjce to nie mam sie przejmowac ( duzo kobiet to ma), dostalam wspanialego lekarza murzyna, wszystko mi powiedzial i wytlumaczyl jak trzeba wiec jestem szczesliwa i zadowolona, pierwszy raz mi wytlumaczyli i powiedzieli co i jak, moj synek tak fajnie na usg sie usmiechal :ico_brawa_01:
moj maly wazy 1400 nie wiem czy to duzo czy nie, a wasze male w 29 ile wazyło?
a w szpitalu bylam bo sie martwili o te przeziebienie, bo juz dwa razy antybiotyk bralam w ciazy i mnie zostawili zobaczyc czy to cos powaznego, bo za czesto choruje, ale wszystko oki
Jasnie Pani dzieki zapomnialam ze taki watek istnieje
pozdrawiam was kochane i chyba lece szafke na ciuszki dla synka kupic :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 kwie 2007, 17:39

martucha to ty mialas usg :ico_szoking: mi nie zrobili ..tzn mialam tylko 2,w 8 i 19 tyg...wiec nie wiem ile wazy moj syncio...oszczedzaj sie martucha,bo rzeczywiscie to niedobrze tak brac antybiotyki....no,ale jak mus to mus ...madziorka raz mnie zbadal ginekolog,bo poszlam do szpitala i powiedzialam,ze mi brzuch twerdnieje i boli i on chcial sprawdzic czy wszystko ok,sama sie zdziwilam,nawet nie bylam za bardzo psychicznie nastawiona na to badanie :-D martucha ciesze sie,ze trafilas na fajnego lekarza :ico_brawa_01: jasnie pani z ta lista to dobry pomysl...mam taka ze szpitala,ale napewno cos dopisze i bede wkladac i wykreslac :-D

[ Dodano: 2007-04-28, 17:44 ]
a spotkalam wczoraj kolezanke z pracy ,taka angielke co za nia nie przepadam,a ona do mnie,ze mam wielki brzuch (jakbym nie wiedziala he he )i ze napewno wczesniej urodze :ico_szoking: wkurza mnie takie gadanie,bo lekarz jak mnie badal to powiedzial,ze dziecko na swiat sie nie pcha i szyjka zamknieta i wszystko ok,a taka mi mowi,ze wczesniej urodze,tylko dlatego bo mam duzy brzuch :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość