Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

28 kwie 2007, 22:16

Wiesz co Lidzia ja nie chce nawet takich rzeczy czytać...Przerażają mnie choroby,,,a zwłaszcza u małych niczemu nie winnych dzieci...Płakac mi się chce i trace wiare...że Bóg dopuszcze zeby takie maleństwa tak cierpiały:(

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

28 kwie 2007, 22:27

Dziękuje, fotki wżuce jak zgram na kompa. Mieszkam aktualnie na ruczaju wynajmujemy narazie mieszkanko

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

29 kwie 2007, 09:09

witajcie! dodo oglada bajki dzis deszczowo ale za jakąś godz wybieramy sie na spacerek

[ Dodano: 2007-04-29, 13:06 ]
a tu filmik taniec doda na trawie
http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/sylwia1 ... op=galeria

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

29 kwie 2007, 13:15

Hej!
Lidzia napisałas że zobkowanie przedemą...ząbkowanie i juz jest w trakcie i nic na razie się nie dzieje odpukac...Miejmy nadziję, że juz tak zostanie i tak jak pierwszy wyjdzie cała reszta zębów

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

29 kwie 2007, 15:42

mk22, dobrze by bylo gdyby nie cierpial przy zabkowaniu za bardzo!z moimi chlopcami szlo sie wysapc!jedynie kewinek do tej pory budzi sie w nocy bym przyszla z nim spac i codziennie mam takie wedrowanie ,jak bral antybiotyki to przesypial do rana sam a takto sie budzi,ciekawe kiedy sie tego oduczy

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 kwie 2007, 18:43

Witam
ja jestem chwilę u rodziców
Smutny dziś dzień-moja siostra poroniła w 6 tc :ico_placzek:

Jutro do was zaglądnę na dłużej...

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

29 kwie 2007, 19:15

Hej dziewczynki ja się relaksuję bo jutro znowu do roboty zapier...idę bo kupe sparaw ehhh. A chciałam długi weekend a tu lipa. :ico_placzek: Beatka współczuję to przykre ale z 2 strony dobrze,ze teraz a nie w późniejszej ciązy bo to jeszcze trudniej się przechodzi....
A ja mam plan i jak się uda dziewczyny to będe szczęśliwa nie chce zapeszać ale kurcze wpadłam na coś fajnego heheh. Pochwalę się jak sprawdzę czy sobie poradzę ale jestem dobrej myśli hehe. Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

29 kwie 2007, 20:27

Beata to bardzo przykre:( nie potrfię sobie wyobrazić takiej sytuacji:-(


Paula to nie pocieszę cię pewnie, że ja łaziłam d mojej mamy do 11 roku życia a moj mąż do 12 hehe..dopuki siostra mu się nie urodziła i zaczoł spać przy łózeczku:) może spróbuj jeszcze jedno dzidzi :-D :ico_haha_02: \

a co do ząbkowania to odpukac mam nadziję, że odbędzie się bez cierpień...

Dziewczyny!
Moglybyscie mi napisać gdzie rodziłyście i czy byłyscie zadowolone za szpitala?

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

29 kwie 2007, 21:10

mk22 pisze:Dziewczyny!
Moglybyscie mi napisać gdzie rodziłyście i czy byłyscie zadowolone za szpitala?

Ja rodziłam pierwsze dziecko w szpitalu na Siemieradzkiego i byłam zadowolona tam tez pracował lekarz który prowadził mi ciąże. @ dziecko rodziłam w Ujastku również ze względu na lekarza zresztą tego samego i tam to już całkiem super polecam. Dodam,ze nie płaciłam nic a nic a opieka super pod każdym względem. Tylko przy starszym płaciłam za poród rodzinny bo wtedy jeszcze był płatny ale nie dużo bo 200zł A oba porody były rodzinne i jak będę rodzić jeszcze kiedyś to tez tak chce no chyba,ze już będę za stara bo za każdym razem rodziłam z moją siostrą jako,ze jest matką 3 dzieci i była bardzo przydatna ale może sobie męża wezmę hmm..się okaże bo planuję ale to za kilka latek dopiero. :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 kwie 2007, 21:42

HEJKA
MOJA NIEDZIELA NAWET UDANA.BYLISMY U TESCIOW A POTEM ZNAJOMI DO NAS WPADLI
sorry za capsa.
wieczorem przyszli znajomi i sobie siedzielismy przy browcach i piccy <kupnej :( >
mimo milego dnia jestem wsciekla na sebe.rano pyska wrzucila cumelki do kibla.pomyslalam ze to dobry znak by ja oduczyc.caly dzien marudzila i chciala smoka to kurde teraz na noc jej glupek dal bo nie chce rzeby tak plakala :ico_puknij: w ten sposob to ona bedzie miala 10 lat i ze smokiem bedzie zasypiala :ico_zly:
misdee ale jestes............... zanim sie pochwalisz to ja pewnie umre z ciekawosci :ico_placzek: ale zycze powodzenia i wytrwalosci w realizacji
mk22 ja rodzilam w rydygierze i jestem b zadowolona
beatka tak mi przykro z powodu dzidziusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: brak slow pocieszenia w takiej sytuacji :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość