Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

20 kwie 2007, 08:07

No fakt jak chłop potrafi to niech robi :-D

A wczoraj Olka szła od babci do domku na piechte :-D Fakt, że trwało to ok godziny bo plac zabaw musiała zaliczyc ale jakoś dotarłyśmy do domku :-) Tylko że zmarzłam na kośc taka wichura :ico_zly:
Dzisiaj to samo wiatr i zimnica :ico_placzek:
Czyli z wyjazdu weekendowego chyba nici :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

20 kwie 2007, 22:46

podobno od soboty ma być znowu ciepło,tak mówili w tv - oby !

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

22 kwie 2007, 08:39

Witamy - my na wyjeździe jednak :-D

Ale nie lubię tego Olka nie chciała usnąc a w nocy musialam spac z 2 dzieci więc jestem niewyspana :ico_placzek: Niedługo młoda na spacerek wyciągne :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-27, 08:07 ]
Dziewczyny gdzie jesteście??????????

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 kwie 2007, 10:57

I my tez sie mozemy do was dolaczyc
Moja coreczka Nicole Christine jest z 25 07 2006 i ma juz 9 miesiecy jest takim slodkim bobaskiem niemowlaczkiem takim slodkim ze bym ja chetnie spapusiala ale co potem bede miec ??(zarcik)

Tak ogulnie to moja mala dziewczynka rosnie jak na drozdzach jest madra i sprytna i jak cos chce to musi to miec jest taka zawzieta a przy tym uparta ale i taka kochana Pozdrawiam

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 kwie 2007, 17:19

cześć dziewwczynki...no mY już za nie cały miesiączek do WAS dołączymy na "legala" :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:
Powiedzcie jak tam imwprezki urodzinowe Waszych maluszków wyglądały???? :ico_oczko:
Było rodzinnie to napewno...hucznie czy raczej spokojnie? Zaproszenia same wykonywałyście, czy kupoiłyście?
bozenko tort śliczny ...a jak smakowicie wygląda...może zdradzisz przepis :ico_wstydzioch: :-D
a kiedy Twój Antoś zaczął samodzielnie stać??? Bo mój Tosiek narazie jeszcze z trzymanką i zasowa na czworaka .

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 kwie 2007, 17:58

Maggie, tort robił mój mężuś. To jest biszkopt, bita śmietana i owoce - głównie brzoskwinie z puszki. Biszkopt, śmitana, brzoskwinie, śmietana i znowu biszkopt i tak do skutku zalezy ile chcesz warstw. A dekorujesz jak chcesz. My mieliśmy czerwone winogrona, mandarynki, brzoskwinie i kiwi. Samodzielnie to on stał, jak miał 10,5 miesiąca ale to tylko tak przez chwilkę i raczej raczkował. Stał jak go postawiłam, a zaczął chodzić sam jak miął 11 miesięcy i tydzień, wcześniej robił takie kilka kroczków.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 kwie 2007, 19:38

no to rzeczywiscie dosyc wczesnie :ico_oczko:
ale kazde dziecko dorasta swoim własnym tempem, zobaczymy jak to bedzie z moim Tosiakiem.
Tort smakowity, lubie z owocami.... ale u nas bedzie chyba orzechowy.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 kwie 2007, 21:27

Szybko a nawet bardzo szybko, ten mój skarbek od samego początku był bardzo silny. :-D

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

30 kwie 2007, 10:09

Witajcie :-D

Olka mi znów kicha - to juz na pewno alergia :ico_noniewiem:
Ostatnio chyba zbrzydły jeju paróweczki i nie wiem co mam jej na śniadanko podawać :ico_olaboga: Kaszki nie chce, chlebek czy buła rzadko a jajek raczej nie może :ico_placzek:

Co do torta to w piątek stawiam Miłoszkowi :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 kwie 2007, 11:47

Gaja z moim Bartoszem było tak samo,przez cały okres zimowy miał katar ,czasami miałam już dosc :ico_placzek: Ani Zyrtec ,ani krople nic mu nie pomagało,ale od kiedy mam wyłączone kaloryfery i w domu jest teraz fajnie ,wilgotno ,katar przeszedł jak reką odjął i mam nadzieję ,że już tak będzie cały czas :ico_haha_02: :ico_haha_02:
A Miłoszek w piatek ,który rok kończy :-) :-)
Meggie na pierwszych urodzinkach Bartosza tez był tort orzechowy ,ale ja zamawiałam ,bo niestety tortu to ja piec nie umiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: Był przepyszny :-D :-D Ja zaprosiłam tylko tesciów,moich rodziców i chrzestnych i to było tylko tyle ,mała ,skromna rodzinna imprezka,nic na wypas :ico_oczko: :ico_oczko: A jezeli chodzi o chodzenie to jak sama wiesz Bartosz od poczatku podobnie jak Antoś Bożenki jest energicznym ,żywym dzieckiem i pierwszy raz samodzielnie stanął 16 grudnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,czyli dobry pierwszy miesiąc przed urodzinami :-D :-D Ale na przykład moja Kasia samodzielnie staneła dopiero w 13 miesiącu ,tak więc jak sama wiesz każde dziecko jest inne :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość